„Кога ќе дознаете дека мажот ја гледа вашата 16-годишна ќерка како се тушира“: Жена остана запрепастена кога пронашла скриена камера во бањата

Откако една жена пронашла скриена камера во бањата на нејзината мала ќерка, сомнежот паднал на нејзиниот сопруг, па настанал хаос.

Мајка на три деца од Нешвил се најде во центарот на вниманието откако постави видео на TikTok каде ја откри застрашувачката приказна. Имено, една жена пронашла скриена камера поставена над тушот на нејзината ќерка тинејџерка.

За работите да бидат поморничави за неа, камерата ја поставил нејзиниот сопруг кој ја шпионирал нејзината ќерка тинејџерка.

- „Кога си со маж 14 години и ќе дознаеш дека ја гледа твојата 16-годишна ќерка под туш“, напиша таа на виралното видео.

Жената раскажа како ја нашла камерата откако решила да се истушира ​​во втората бања од нејзиниот дом. Набрзо забележала дека едно од светилките над тушот не работи, што ја заинтригирало, бидејќи се работи како што треба додека нејзиниот сопруг не почнал да реновира.

@newmommyof3 Replying to @kitty.corleone #newmommyof3 original sound - Newmommyof3 $newmommyof32022

„Го ставив светлото на камерата за да видам колкава е големината на сијалицата и видов мала леќа...така дознав. Тоа е бањата на мојата 16-годишна ќерка и никој друг не ја користи таа бања. Целосно сум уништена“, рече таа.

@newmommyof3 #newmommyof3 original sound - Newmommyof3 $newmommyof32022

Исплашена за своите деца, таа веднаш ги спакувала нивните работи и побегнала од семејниот дом. Тогаш решила да ги преземе работите во свои раце. Од сопругот извадила признание дека ја поставил камерата, а потоа сето тоа тајно го снимила додека полицијата била на телефон.

Нејзиниот сопруг, Хорасио Минеро-Ернандез, рече дека инсталирањето на камерата е „грешка“.

„Кога нешто не е во ред во вашата глава, можете да направите нешто вакво без размислување“, рече таа.

Тој се бранеше посочувајќи дека сакал да тестира како работи камерата, бидејќи ја нашол на работа. Но, во неговата одбрана не помага фактот што ја ставил камерата во туш кабината на тинејџерката.

И покрај тоа што тој не ѝ е биолошки татко, Хорасио го воспитувал девојчето уште од мали нозе, а овој случај ѝ бил најтежок. Мајката признала дека најтешка ѝ била одлуката да ја сподели оваа страшна вест со својата ќерка.

@newmommyof3 Replying to @naari_x these comments about  revenge. My kids are 1st #newmommyof3 original sound - Newmommyof3 $newmommyof32022

„Беше многу вознемирена, навистина е силна... но ја обзеде тага. Таа е порасната со него од својата две години и тоа не е нормално, воопшто не е нормално. Се додека ме има мене, ќе биде добро и секако ќе побараме стручен совет“, објаснила мајката.

Целиот случај заврши на суд, додека Хоирасио беше обвинет за обид за сексуална експлоатација на малолетници.


Фото и Видео: ТикТок