Колку е грда без „малтер“: Селфито на Сања Кужет создаде хаос на „Инстаграм“ (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, објави селфи од Копаоник, што создаде хаос на социјалните мрежи, а на ова нејзина објава реагираше и рокерот ЏорЏе Давид.

Имено, Сања сподели фотографија на која нема ниту грам шминка, а еден од корисниците на Инстаграм негативно го коментираше ова нејзино појавување.

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)


- Колку е грда без гипс и мечките ќе бегаа од неа - а Давид не му остана должен.

- Па, несреќен човеку ... Таа е убава како кукла! Но, вкусовите се различни - беше јасен рокер.


Фото: Инстаграм/sanja_kuzet