Луксузна оаза на мир и спокој: Емина Јаховиќ за прв пат го покажа својот дом во Истанбул (ФОТО)

Емина Јаховиќ внимателно го опреми својот луксузен дом, грижејќи се и за најмалите детали!

Пејачката Емина Јаховиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави како изгледа нејзиниот дом во Истанбул. 

Во просторот доминираат сива, крем, бела и златна боја, а со минимални детали е нагласен луксузот.

Имено, пејачката покажа како изгледа оазата на мирот која сама си ја има уредено и за која со месеци бирала мебел и декорации, за се' да биде на свое место.

ГАЛЕРИЈА: