Маја Саздановска непрепознатлива: Што мислите за ова?

Пејачката Маја Саздановска важи за една од нашите познати пејачки која е горда на своето тело. Иако сме навикнати на нејзините облини таа овој пат изненади.

Имено, видно ослабено, на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои носи црн фустан, кој одлично ја покажаува нејзината фигура.

А, потоа сподели селфи на кое напиша: „Што мислите за ова?“ 

Изгледа дека овој период беше одлична можност за да ја доведе својата фигура до непрепознатливост.