Марјана Станојковска жонглира со фудбалска топка во високи потпетици: Мајсторски го прави тоа

Фото и Видео: Инстаграм/Марјана Станојковска

Атрактивната лото девојка Маријана Станојковска ги изненади следбениците и обожавателите на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, во црвени високи потпетици и фудбалска топка покажа дека и тоа како знае да жонглира.


Во секси кратки фармерски панталони, бела маичка и црвени високи потпетици ги покажа своите вештини со фудбалкската топка.

Секоја чест!


Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) Марјана Станојковска приготви старински колач од џем: Моите баби се мои ангели чувари