Момчето ја остави поради вишокот килограми: А таа ја користи секоја ситуација за да облече бикини и да го покаже целулитот

Камила Кабељо има 25 години и е една од најпознатите млади пејачки. Таа беше во врска со пејачот Шон Мандес две години, но нивната врска неодамна беше прекината.

Парот без скандали решил да продолжи самостојно, но се шпекулира дека Шон ја оставил бидејќи пејачката во последните две години многу се здебелила.

Камилата нема влакна на јазикот. За време на пандемијата, таа зборуваше дека има „бебе од пандемијата“ коментирајќи ја нејзината тежина, а неодамна ја сподели својата фрустрација на социјалните мрежи поради написите во весници кои ја осудуваат за нејзиниот изглед. 

Кој друг се грижи за големиот задник и целулитот на Камила Кабело? Можеби нејзините фанови, но не ѝ Камила. 

Ја користи секоја прилика да го соблече бикинито, често пати дури ѝ носи танга гаќички и трча директно на плажа. Така беше и овој пат кога папараците ја фотографираа со пријателките на плажа. Друштвото фантастично си поминало на плажа, а Камила никогаш не ја криеше својата позадина на која јасно се гледаше целулитот. 

„Тоа не е кора од портокал, тоа е карфиол“, коментарите на социјалните мрежи беа остри, а Камила реши да го живее животот без оптоварување.

Погледнете како изгледала Камила во 2019 година, пред пандемијата:


Фото: Профимедиа

„Нека ослабе 15 килограми пред да оди на плажа“: Камила одговори со моќна порака која мора да ја прочита секој