„Не смеам да кажам кого бакнав на полноќ“: Проѕирниот новогодишен корсет на Наташа Баквалац е сон на секој маж

Наташа Беквалац заинтригира многумина со својот аутфит, но и со пораката што ја испрати за Нова година

Наташа Беквалац настапи на новогодишната ноќ во Будва, Црна Гора, каде што ја доведе публиката до лудило.

Сепак, повеќе се зборува за нејзиниот аутфит и мистериозната порака што ја испрати, отколку за самиот концерт.

Наташа за дочекот избра многу провокативен стајлинг. Тоа беше корсет со циркони, кој го комплетираше со длабоки ракавици и атрактивно ланче.

View this post on Instagram

A post shared by (@bekvalceva)


Таа имаше долго проѕирно здолниште во боја на кожа, како и мрежести чорапи. Сепак, јавноста беше заинтригирана од пораката што ја напиша Беквалац со оваа објава на Инстаграм.

Таа даде причина да се мисли дека Наташа можеби нашла нова љубов.

- Кого бакна на полноќ? Што си посака на полноќ? Не можам да ви кажам, но прекрасно е – напиша пејачката, а фановите веднаш почнаа да се сомневаат за кого се работи.

Извор: glossy.espreso