Немам теписи, завеси, гарнитура... живеам како чергарка: Наташа Беквалац го демолираше станот, таа за сè ги обвини нив!

Наташа Беквалац на својот Инстаграм профил се пожали дека нејзиниот стан е во хаос, а дека за тоа е виновно нејзиното куче.

Пејачката неодамна се најде во маки поради кои и беше уништен целиот стан, а своите следбеници ги извести за се‘ на Инстаграм.

Имено, не е тајна дека пејачката е голем љубител на животни, сепак, секој што има миленичиња знае дека кај нив не е се‘ „ мед и млеко “.

Овој пат, ентериерот „настрада“, а Наташа откри без што остана. 

- Немам теписи, немам завеси, немам трпезарија, изгрицкана е ... И мебелот се јаде, живеам како чергарка и скитничка ... Тоа е се‘ што имам да кажам за мојот живот - се пошегува пејачката на свој начин.


Фото: Инстаграм/Наташа Беквалац

Пејачката Наташа Беквалац се стопи: Момче се појави на сцената и и подари роза (ВИДЕО)