Во зелено за роденденот: Препознатливата црвенокоса ги дувна свеќите на тортата за 36-от роденден (ФОТО)

Можеби звучи неверојатно, но Ноне Неделковска наполни 36 години.

Ноне вчера ги дувна свеќите на роденденската торта и порача:
- Двата најважни денови во вашиот живот се денот кога сте родени и денот кога ќе сфатите зошто сте родени!


Таа остана таинствена и не откри со кого и каде го прославила роденденот, но, објави повеќе фотографии на кои покажа извонреден стајлинг.

Во зелен свилен комплет кој се состои од кошула на врзување и панталони, препознатливата црвенокоса ја покажа супер фигурата и одличното чувство за стил.

 

View this post on Instagram

A post shared by Nona (@nona.nedelkovska)


Ноне се врати во Македонија и беше главна на „Пиволенд“: Се чудам како луѓето уште ме паметат (ФОТО)