Ова е новата девојка на Џони Деп! Атрактивна адвокатка го заведе холивудскиот фраер (ФОТО)

Холивудскиот актер Џони Деп не остана имун на шармот на неговата адвокатка Џоел Рич, која го застапуваше во судскиот процес за клевета против таблоидот Сан.

Адвокатот на Деп, Џоел, моментално се разведува, па никому не му е јасно кога точно започнала нивната романса.


Џони и Џоел првично се гледале во хотели, а додека траело судењето со Амбер Херд, адвокатката дошла во Вирџинија да го поддржи, иако таа немала обврска да прави такво нешто.


Да потсетиме дека Деп претходно беше поврзуван со друга адвокатка, Камила Васкез, која брзо ги демантираше гласините.


  - Тоа е сексистичко. Тажно е и разочарувачко, но не можам да кажам дека сум толку изненадена – изјави тогаш таа.


Фото: Твитер / Youtube - screenshoot

Која е преубавата адвокатка на Џони Деп која Интернетот ја обожава: Скроз ја „замолче“ Амбер на суд, а што значи прегратката со актерот?