Пасошот во рака и правец на море: Летото за водителката Лила може да започне

Не помина долго време откако се отворија границите во нашата државата, а тоа беше доволно за познатата водителка Лила Филиповска да замине на одмор.

Таа моментално ужива во благодетите кои ги нуди туристичното место на кое се има упатено, но кое за жал се уште го нема откриено.

Од капење на зајдисонце до романтичен појадок, Лила дефитивно знае како да ужива.

Во продолжение погледнете ги фотографиите кои таа ги сподели на социјалните мрежи:

View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska) onView this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on


(ФОТО) На кого личи: Лила Филиповска сподели фотографија од родителите