Подгответе се - Милан Станковиќ повеќе не изгледа вака: Што се случува со лицето на пејачот?! (ФОТО)

Проверете зошто новиот изглед на Милан Станковиќ е тема на денот на Инстаграм!

Пејачот Милан Станковиќ покажа ново издание кое изненади многумина! Поранешниот претставник на Србија на Евровизија, се чини дека решил целосно да го смени имиџот. Ова не е изненадувачки затоа што го запознавме со руса коса и слатки шишки, но правеше разни трансформации низ годините.

Потоа подолг период, ја носеше својата кратка кафеава коса долго време,


 Но сега се чини дека Милан реши да ја пушти повторно косата, но не само тоа - на најновата фотографија која ја објави тој дефинитивно изгледа доста поразлично од порано. Буквално како да му се променило целото лице.

Дали користел ефекти, фотошоп или пак правел корекции на лицето - не е познато.

Како ви се допаѓа Станковиќ денес?

извор:GLOSSY
фото: instagram / printscreen