„Подобро меша од Теа Таировиќ“: Милица Тодоровиќ ги размрда колковите, па ја распамети публиката со „жежок“ танц

Пејачката ја доведе својата линија до совршенство, што може да се види од нејзините стомачни мускули и совршено извајаните нозе

Пејачката Милица Тодоровиќ за време на летната турнеја речиси секојдневно настапува во полн ек, а на еден од последните настапи во низата настапи ја изненади публиката со „жежок“ танц.

Милица ја доведе својата линија до совршенство, што се гледа од стомачните мускули и совршено извајаните нозе, а во тоа таа успеа со помош на личен тренер и нутриционист.

Сега на социјалните мрежи е објавено видео од нејзиниот заводлив танц со еден од последните настапи кои ги одржа во серијата.

Заедно со песната на колешката Теа Таировиќ, Милица ги размрда колковите и ја распамети  публиката со оглед на тоа што се вртеше со својата бујна позадина.

„Ау, ма каква Теа, Милица е закон“, „Еве, не ми е добро“, „Каква мачка“, „Танцувај до соништата...“, се само дел од коментарите. .

Како Милица „крши“ со колковите и заводливо се меша на настапот, погледнете во:
Фото и Видео: Инстаграм