ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Ова дете ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

Видеото во кое главен јунак е едно симпатично дете од Малезија имаше осум милиони прегледи уште лани кога британскиот весник „Индепендент“ го објави на својата фејсбук-страна. Документираната непријатна незгода се' уште се споделува по социјалните мрежи, а ние ја одбравме за овој ден да ви почне позитивно и забавно.