Приватни фотки од Сања Кужет: Во ова издание ја гледаме прв пат (ФОТО)

Во целосно лежерно издание водителката покажа како пазарува за семејството

Навикнати сме Сања Кужет да ја гледаме секогаш дотерана, особено кога е на работна задача во сабота навечер додека ја води емисијата „Ѕвездите на Гранд“.

И покрај тоа, водителката покажа дека живее како секој нормален свет и оди на пазар како вистинска домаќинка.

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)



Таа во сосема лежерно издание покажа како пазарува за своето домаќинство, а бидејќи е позната како некој што се грижи за исхраната, не е чудно што купувала само овошје и зеленчук.

-Го избирам само најздравото за моето семејство - порача убавата водителка.

„Колку си природна и убава“, „Не ја тргај насмевката“, „Природно си убава“, „Има ли попуст на маркетот на селебрити?“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.


Сања Кужет ги отвори вратите од домот специјално за Женски магазин: Ангажираме професионалци за декорирање за да ни ја исполнат секоја желба


фото: Инстаграм