Се сеќавате ли како изгледаше Наташа Беквалац на почетокот на кариерата? (ФОТО)

Наташа Беквалац важи за една од најубавите пејачки на српската естрада

Каде и да се појави плени со својот изглед и очите на јавноста секогаш се вперени во неа. Без разлика дали присуствува на свечен настан или се подготвува за едноставна прошетка, популарната пејачка е секогаш средена, од глава до пети.

Сепак, многу нејзини фанови, но и целата јавност, ги интересира едно - дали Наташа направила некакви естетски корекции, со оглед на тоа што нејзиниот сегашен изглед не се разликува многу од тоа како изгледала на почетокот на нејзиното појавување во светот на музиката.

Наташа неколку пати ги демантираше овие тврдења, а подолу имаме нејзина слика од порано, па проценете сами.

View this post on Instagram

A post shared by @foto.nostalgijaИзвор: superzena.b92.net