Сека Алексиќ јаде леб и ајвар на аеродром: Пејачката сподели снимка и повторно предизвика „бура“ од коментари (ВИДЕО)

– Миконос е скап do ja*a – изјавила пејачката насмевнувајќи многумина.

Пејачката Сека Алексиќ стана една од омилените на Инстаграм, каде секојдневно споделува детали од својот живот и покажува колку навистина е опуштена, па и овој пат изненади многумина.

Претходните денови Сека ги помина на Миконос каде на социјалните мрежи секојдневно покажуваше како добро се забавува, а потоа дојде време да се врати дома по лудата забава.


Пејачката објави видео на кое се гледа дека е многу дотерана, а појадува и леб и ајвар.

– Миконос е скап до ја*а– рече таа, насмевнувајќи многу луѓе.

Оваа снимка воодушеви многумина, па пејачката доби „бура“ од позитивни коментари.

„ГоспоѓА“, „Легендо, уживај“, „Се најдобро“, „Каква кралица“, се само дел од коментарите на Твитер.


foto: Screenshot instagram