Северина падна среде концерт: Музичарите се обидоа да ѝ помогнат, но пејачката не можеше да застане на нозе!

Сите гледаа со неверување!

Северина Којиќ синоќа настапи во Србија, а за време на концертот доживеа несреќа.

Популарната Севе беше видливо расположена и постојано потскокнуваше, а потоа одеднаш падна над звучниците.

Пејачката се движеше наназад, кога налета на звучникот и падна на грбот.

Колегите од бендот се обидоа да ја кренат пејачката, но таа беше претешка, па продолжи да седи.

Оваа ситуација и се допадна, па не се ни трудеше да стане:

View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)- Вредише за вас 20.000 под чадорите - напиша Северина, која и се заблагодари на Врњачка Бања во која настапи.


Фото и Видео: Инстаграм/Северина

Можеби ќе ве интересира:

Еден од омилените актери од „Бољи живот“: Овој славен српски актер е чичко на Северина (ФОТО)