Шок трансформација на познатиот актер: Ослабен, со долга платинесто руса коса и истетовиран (ФОТО)

Актерот Џон Хил вчудоневиди со доаѓањето на премиерата на новиот филм!

Џон Хил е актер кој го паметиме како симпатичен буцко од различни комични филмови. Но, почна да ја средува линијата кога почна да игра во посериозни холивудски продукции, чијшто улоги го „бараа“ тоа од него.

Хил сега покажа сосема нов имиџ и луѓето не веруваат во она што го гледаат! Се сеќаваме како изгледаше...

А сега изгледа вака 

Со платинесто руса коса, истетовиран и во пастелно одело и светкави чевли на премиерата на „Не гледај“ ги шокираше сите! Сите гледаа во него.

фото:profimedia
извор:mondo