Што искоментира Каролина Гочева за Миа Костова?

Водителката Миа Костова е воедно и една од нашите најуспешни трендсетерки. Постојано постира фотографии на Инстаграм со разни производи, а најчесто е топ облечена.

Токму на една фотографија каде носи транспарентен црн комплет, нашата поп дива Каролина Гочева, која исто така важи за една од најубаво облечените ѝ искоментира: „Лепота“.

Ова воопшто не е мал комплимент од една величина каква што е Каролина.


Каролина, Тамара, Дани: Која има најмногу стил?