Што носат светски славните ѕвезди по дома

Ако се борите со вашата „онлајн настава“ или  „работа од дома“ гардероба, тогаш не барајте и не очајувајте повеќе, затоа што и нашите омилени ѕвезди носат удобни алишта по дома.

Од несериозниот жолт кардиган на Бела Хадид до сивиот комплет на Селена Гомез, нема да ви недостасуваат идеи за симпатичен стил по дома.

Тука ги заокружуваме најдобрите моменти од стилот на славните дома ...

# Селена Гомез

# Кендал Џенер

# Кајли Џенер

Хајли Бибер 

Бела Хадид

# Роузи