Стил на денот: Александра Јанева во комбинезонот на сезоната

Младата пејачка Александра Јанева за еден од своите настапи избра одлична модна комбинација.

Комбинезон во небесно сина боја кој одлично прилегаше на нејзината фигура, надополнет со розови високи потпетици.