Стил на денот: Црно кожено здолниште за совршен изглед оваа сезона

Модните парчиња изработени од кожа се тренд број еден за оваа сезона. Затоа без разлика за која боја и должина ќе се одлучите, едноставните комбинации изгледаат одлично со кожено здолниште.

Манго, 1490 денари

Еднобојните топли џемпери и блузи изгледаат одлично со кратки кожени здолништа во црна боја.

Манго, 1990 денари