Стил на денот: Црно плисе здолниште за шик деловен стил

Миди должината на здолништето е тренд и оваа сезона. Црниот аутфит е секогаш елегантен, маркантен и предизвикувачки, а доколку е комбиниран со црна салонка, тоа би било идеален софистициран изглед.