Стил на денот: Катарина Ивановска во совршен костим за капење за трудници

Манекенката Катарина Ивановска ужива во втората бременост. Таа преферира кежуал стил, а овојпат е иснпирација за сите трудници во летниот период.

Катарина носи бикини, а има и супер тренди фустан за плажа во пурпурна боја.

Дводелен и едноставен костим за капење, со акцент на црната боја е совршен избор за на плажа за сите трудници.