Стил на денот: Маичка и црно миди здолниште за кежуал комбинација

Едноставна маичка на куси ракави со интересен принт, искомбинирано со црно миди здолниште е совршена модна комбинација за овој период. Чанта со трендовскиот змиски принт и крем сандали за совршено надополнување и кежуал изглед.