Стил на денот: Наташа Беквалац во најобичниот фустан, фаворит на многу жени ова лето

Наша денешна модна инспирација е пејачката Наташа Беквалац.

Имено таа го носи најобичниот едноставен припиен миди фустан со дебели прерамки, кој е идеален избор за ова лето.

Имено фустанот може да го најдете во најразлични бои, а е фаворит меѓу жените и поради фактот што може да се носи и во опуштено, но и во елегантно издание (доволно е само да го искомбинирате со високи потпетици).*Костимите за капење на Наташа Беквалац: Ова се петте модели кои ќе ѝ стојат убаво на секоја жена (ФОТО)