Стил на денот: Нина Бадриќ во ултра кратко фустанче и старки

Нина Бадриќ во досега невидено модно издание кое не маѓепса

Станува збор за серија фотографии на кои таа позира додека вози велосипед, и носи ултра краток шарен фустан со кој комбинираше жолта чанта, очила за сонце, очила за сонце и бели старки.

Нина покрај позитивната енергија покажа и навистина фантастична фигура на која многумина ѝ завидуваат.


View this post on Instagram

A post shared by  (@badrich)