Стил на денот: Омилените високи чизми на Марјана Станојкоска

Водителката Марјана Станојкоска има свој омилен пар чизми кои ги комбинира со различни модни комбинации.

Имено станува збор за црни чизми над колена со висока потпетица, кои се во тренд веќе неколку сезони. Изгледаат одлилно со фустани, но и со фармерки.

Нема да погрешите доколку инвестирате во вакво парче.