Стил на денот: Ријана во крзнена јакна која мора да ја имате оваа сезона

Деновиве актуелна по веста дека е во врска со раперот Ејсап Роки (A$AP Rocky), популарната пејачка Ријана е наша инспирација за есенски стил.

Овојпат ја имаме во „oversized“ крзнена јакна која е одлична за спортски, но и кежуал комбинации.