Стил на денот: Северина во плисирано здолниште кое е хит сезонава

Денеска се инспирираме од модната комбинација на хрватската ѕвезда Северина. Нејзиниот едноставен аутфит со плисирано здолниште кое веднаш паѓа во очи, е супер избор за ова лето.