Стил на денот: Шик есенска комбинација во вторник

За вторник имаме еден шик стајлинг, кој освојува на прв поглед. Тексас јакна со крзно, фенси кратко фустанче и чизми над колена. 

Причитајте и: Стил на неделата: Пенсил здолниште за новата работна недела