Стил на денот: Старки и шарен ранец за кежуал изглед

Изглед кој е одличен избор доколку денот планирате да го поминете во прошетка или на кафе со пријателите. Кратки тексас панталони во комбинација со бела маичка со спуштени ракави и марама, старки и шарен ранец кој внесува колорит во целосниот изглед. 

Фото: stylecaster.com