Стил на денот: Свечени панталони кои Јелена Розга ги носи совршено

Елегантна, но супер практична е комбинацијата на блуза или кошула со панталони. Овој аутфит ќе биде сигурен избор на многу дами за новогодишната ноќ.

Популарната пејачка Јелена Розга одлично го носи овој стајлинг затоа што панталоните со висок струк и украсен појас совршено ѝ прилегаат.