Стил на денот: Водителката Александра Илиевска во тренди фустан + преубави патики

Познатата македонска водителка Александра Пановска Илиевска е наша денешна модна инспирација.

Имено таа за прошетка со својата ќерка Сара избра ултра тренди и удобна комбинација која е за секоја пофалба.

Летен фустан со тренди крој и дезен искомбиниран со преубави „SuperstarАдидас“ патики.