Стил на денот: Водителката Сања Савевска во тренди колоритна модна комбинација

Водителката Сања Савевска е наша модна инспирација за овој понеделник.

Имено таа има супер модна комбинација во боите на сезоната- ефектна розова и ефектна зелена. Станува збор за розов костум, под кој водителката искомбинира зелена маичка. Овој избор секогаш прави да бидете забележани каде и да се појавите, а ведрите бои ја изразуваат вашата убавина. 

View this post on Instagram

A post shared by (@sanja_saveska)