Стил на неделата: Вера Мештеровиќ во елегантен комбинезон

Елегантна и модерна - Вера Мештеровиќ е нашата модна инспирација на неделата.

Преубавата и атрактивна Вера се одлучила за целосно парче - комбинезон во нежна беж боја.

Минималистичка комбинација, за која доволни се само чанта и обувки во различна боја, и минималистички накит.

Комбинезонот може да го најдете во Bella.mk, со попуст од 40%.