,

UniqONETM Dry шампон-10 докажани ефекти во само еден препарат

UniqONETM Dry шампон, шампон за суво миење со докажани 10 ефекти за спектакуларна коса за миг, совршен за сите ситуации кога ви е битно како изгледате, а едноставно немате време да ја измиете косата. Препарат од вашата омилена UniqONETM колекција, идеален за продолжување на траењето на фенирањето, бидејќи прави косата да изгледа чисто, да биде чиста на допир и да има пријатен мирис. 10 ДОКАЖАНИ ЕФЕКТИ ВО САМО ЕДЕН ПРЕПАРАТ:
  1. ЧИСТИ БЕЗ ВОДА
  2. ОСВЕЖУВА И ОЖИВУВА (ДАВА СВЕЖИНА)
  3. ГО ВПИВА ВИШОКОТ НА МАСНОТИИ
  4. ПОМАГА ПРИ ОДРЖУВАЊЕТО НА БОЈАТА*
  5. Ѝ ДАВА НА КОСАТА СВЕЖ МИРИС
  6. (ОСТАВА) МИНИМАЛНИ ТРАГИ
  7. ГО ПРОДОЛЖУВА ТРАЕЊЕТО НА ФЕНИРАЊЕТО
  8. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА: НАПРСКАЈТЕ, РАСЧЕШЛАЈТЕ И СПРЕМНИ СТЕ
  9. ДАВА ВОЛУМЕН
  10. ПРИРОДЕН СЈАЈ
*преку намалување на зачестеното миење на косата Формулиран со свежа, модерна мирисна нота, UniqONETM DRY SHAMPOO остава благ, свеж мирис на косата. Едноставен е за користење. Прво треба добро да се протресе шишенцето, да се напрска од далечина од 10-15 см на коренот на сува коса, да се остави да се исуши, а потоа со прсти да се распореди или да се расчешла косата. Секако, наш совет е да обрнете внимание и на краевите на косата. За да имате сјајна и мека коса, препорачуваме UniqONETM Dry Shampoo да го комбинирате со UniqONETM маската во спреј. Производот напрскајте го на дланките и потоа поминете по должината и на краевите на косата.