(ВИДЕО) Баба Цеца пресреќна: Жељко дојде на свет

Богдана Ражнатовиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ, се породи и на свет донесе машко дете, кое го доби името по дедото - Жељко. 

Цеца во друштво на ќерката Анастасија, се пофали на Инстаграм со среќната вест.

Неодамна близок извор изјави дека бил договорен царски рез кај д-р Пророчиќ, кој ја породи Цеца кога беше бремена со Вељко и Анастасија, иако претходно породувањето требаше да биде во апартманот во „Народен фронт“.

(ФОТО) Богдана влезе во деветти месец: Сопругата на Вељко Ражнатовиќ уште малку ќе се породи