(ВИДЕО) Како од бајка: Ѕирнете во домот на Лепа Брена

Фолк ѕвездата Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ имаат луксузна вила во Бежаниска коса во Белград, чиј ентериер е како од бајка.
Имено, минатата година пејачката ги отвори вратите на нејзиниот луксузен дом за потребите на шоу и во таа пригода ја покажа на јавноста внатрешноста на домот, но и нејзиниот голем двор пред куќата каде има базен, опкружен со зеленило, вистинска оаза за мирот на Брена.
Внатрешноста на вилата е полна со детали во нијанси на беж и злато, на кои можете да забележите позлата.
Домот на фолк пејачка е многу пространа, а фановите, воодушевени од сцената, коментираат дека изгледа како вили каде живеат холивудски sвезди.Извор: zenskikutak.rs

Лепа Брена се исуши: Како пејачката изгуби 17 килограми?