(ВИДЕО) Принцезата Дајана искрено за Камила Паркер: Отсекогаш бевме тројца во бракот!

Јавноста и денес не престанува да шпекулира за бракот на принцезата Дајана и британскиот престолонаследник

Сè уште се шпекулира за турбулентниот брак на принцезата Дајана и принцот Чарлс, како и за разводот што обележа многу скандали.

Некои факти станаа познати по разводот, а Дајана откри многу работи во своите дневници, кои беа објавени по нејзината трагична смрт во Париз.

Она што денес не може да се оспори, а британскиот суд и принцот Чарлс со години се обидуваат да го прикријат тоа е фактот дека Камила Паркер Боулс беше „третиот член “ во бракот на престолонаследникот и Лејди Ди.

Чарлс никогаш не престанал да ја сака Камила, а неговиот брак со Дајана, како што се испостави, бил еден вид на екран и социјална норма што тој морал да ги исполни. Бидејќи, Дајанабила„добра можност“ за идниот крал, но се чини ништо повеќе од тоа „

Принцезата Дајана во едно интервју одговори многу директно и отворено за тоа што искрено мисли за Камила Паркер и дали навистина е виновна за распадот на нејзиниот брак со принцот Чарлс.

Слушнете ги нејзините зборови.Видео и Фото: 119alias

Moжеби ќе ве интересира:

Досега необјавени фотографии: Принцезата Дајана во бикини, во друштво на бугарскиот принц Кирил