Стил на неделата: Оливија Палермо со дизајнерска марама против Ковид-19

Модната икона на денешницата и највлијателната блогерка на Инстаграм, Оливија Палермо и во време на коронавирус, има прекрасни модни комбинации.

Таа предлага маските за заштита да ги замените со тренди дизајнерски марами, и да ги искомбинирате со Вашите пролетни парчиња.

Повелете 7 тренди аутфити на Оливија, за инспирација за секој ден од неделата.