Ги извади ребрата за тенка половина, сега отиде чекор напред: Што се случува со оваа српска старлета?

Српската старлета од Ивањица и поранешна учесничка на Задруга, Ана Корач, веќе некое време ужива во Дубаи, од каде ги заведува фановите на Инстаграм со своите разголени фотографии.

Ана беше фотографирана во минијатурни костуми за капење кои ги истакнуваат нејзините гради, но и тенка половина, поради што ги извади ребрата и плати 7.000 евра за тоа. Сепак, новата фотографија што ја објави крена прашина на Инстаграм и сите гледаа во нејзиниот задник.

Сите се прашуваат што направи сега со нејзиниот задник. Ана позираше во бели панталони, а позадината изгледа многу поголема отколку во претходните објави.

Без разлика дали е само Фотошоп или старлетата го зголеми задникот, погледнете, па проценете!

Старлетата досега вложи 23.000 евра во својот изглед, а неодамна се појави детален список со нејзините естетски интервенции.

Извор: Мондо