Стил на денот: Ева Лонгорија во минималистичка црна комбинација

Актерката Ева Лонгорија изгледа одлично во црна комбинација од глава до пети.

Миди здолништето од брендот „Atlein Paris" искомбинирано со кожените високи чизми на модната куќа „Gianvito Rossi" го направија нејзиниот изглед совршен.