(ВИДЕО) ЖИРИТО ЗАНЕМЕ КОГА ОВА ДЕВОЈЧЕ ОТВОРИ УСТА: И вие ќе заплачете!

Факт е дека светот има многу таленти. Една од нив е малата Анџелика Хејл. Таа минатата година беше дел од американското шоу „Америка има талент“ каде ги воодушеви и членовите на жирито и публиката.

Нејзиниот настап погледнете го на HASHTAG.MK