(ФОТО) Тамара Тодевска со ункатни прстени кои мора да ги имате

Секогаш природна и непосредна, пејачката Тамара Тодевска уживаше при изборот на своите омилени парчиња од новите колекции на италијанскиот бренд Rebecca Macedonia.

Станува збор за модерни и уникатни прстени и алки со доза минимализам, кои мора да ги имате оваа сезона.

Имено Тамара и за модните стајлинзи на Евровизија 2019, но и за своето секојдневие како фаворит за накит избира парчиња од овој прекрасен бренд.