Јелена Карлеуша во прегратка на друг маж: Еве за кој станува збор

Фото: Инстаграм/Јелена Карлеуша

На социјалната мрежа Инстаграм се појави фотографија од Јелена Карлеуша на која пејачката е во прегратка на друг маж, кој и е добро познат на јавноста. 

На фотографијата Карлеуша е во прегратка на долгогодишниот нејзин колега од продукцијата на Гранд, Саша Поповиќ.

Потсетуваме, Карлеуша веќе неколку години е активен член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“.


Фото: Јелена Карлеуша

Можеби ќе ве интересира:

Карлеуша објави фотографија од нејзиниот татко: Но, сите го коментираа Душко, еве зошто