,

По двете наследнички доаѓа...: Адриана Лима на интересен начин го откри полот на бебето кое го очекува со Андре

Среќа до небото!

Поранешната манекенка Адриана Лима со својот избраник и децата приреди неверојатна забава за откривање на полот на детето што го очекува, и сето тоа го сподели на социјалните мрежи.

Претходно кога Адриана беше бремена, не сакаше да го знае полот на бебето, но сега тоа се промени.
Овој пат сакала да го дознае полот пред да се породи. 

Бразилката која оваа година наполни 41 година го чека своето трето дете, а прво со филмскиот продуцент Андре Лемерс.

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)


Да потсетиме, манекенката е поранешна српска снаа бидејќи беше во брак со кошаркарот Марко Јариќ со кој има две ќерки Сиена и Валентина.

Се разведе од Адријана Лима, но останаа во здрава, пријателска врска: Еве зошто Марко Јариќ е најдобриот татко

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)


Сите нетрпеливо го чекаа откривањето на полот на бебето, а нејзините малечки не го криеја ентузијазмот.

Момче, девојка, момче, девојка... Момче пристигнува во домот на Лемерс и Лима.
Погледнете:

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)


Елегантна трудница: Адријана Лима го истакна трудничкото стомаче во долг фустан

Aндре ме вадеше од памет каде ќе стигне, време е за одмазда: Адриана Лима вака му кажа на партнерот дека чекаат бебе! (ВИДЕО)