Семејна идила: Како татко Вељко го храни малиот наследник?

Српската пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ пред некое време стана баба и секоја можност ја користи да ужива во друштвото на својот внук, а изгледа дека новата улога ја подмлади пејачката.

Изминатите месеци покажаа колку се радуваат сите членови на семејството за доаѓањето на новиот член на семејството.

Денес Цеца објави фотографии на Инстаграм навкои се гледа како таткото Вељко го храни својот син Жељко. Ражнатовиќ забележа сè и го објави на Инстаграм сето тоа.

„Ние гледаме филм“, се вели во описот.