Стил на денот: Ана Ивановиќ заводлива во фустанче со анимал принт

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ со следбениците на Инстаграм сподели модно издание со кое многумина ги изненади и воодушеви.

Навикнати да ја гледаме во поопуштен стил, овојпат Ана ја имаме во тотално шик и елегантно издание.

Анимал дезенот е особено „Ин“ оваа сезона, а фустанчето надополнето со парчиња во црна боја- изгледа совршено.